• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Parodyk, kuo gyveni“

Šiluvoje prasidėjo vieni svarbiausių atlaidų – Šilinės.  Šilinės yra Švč. Mergelės Marijos gimimo paminėjimo atlaidai, kurie švenčiami rugsėjo 7 – 15 dienomis. Į Šiluvą kasmet keliasdešimt tūkstančių piligrimų su savo intencijomis suvažiuoja ne tik iš Lietuvos, bet ir įvairiausių pasaulio kraštų. Šiemet ypatingas dėmesys skiriamas taikai ir paramai Ukrainai.

Rugsėjo 13 d. kartu su tikybos mokytoja Maryte Beinoriene, 8a ir 8b klasės mokinių grupe dalyvavome kasmetiniuose Šilinių atlaiduose. Tądien buvo meldžiamasi už pasaulio taiką, jos kūrėjus. Po šv. Mišių aplankėme ir Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčią, kuri pastatyta Marijos apsireiškimo vietoje, apžiūrėjome pusketvirto metro aukščio Popiežiaus Jono Pauliaus II ir Švč. Mergelės Marijos skulptūras, susipažinome su Šiluvos miesteliu. Šios išvykos projektas bus aptartas tikybos pamokose.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis