• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atžalyno“ balsas 2023“

Kovo 9 dieną progimnazijoje vyko tradicinis renginys „Atžalyno“ balsas 2023“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurse dalyvavo 40 mylinčių dainą mokinių iš 1–8 klasių. Finale varžėsi 16 mokinių. 1–4 klasių grupėje „Atžalyno“ balso“ nugalėtoja tapo Reda Rudnikaitė (2a kl.), antrą vietą laimėjo Jonas Jokubauskas (3a kl.), kuriam talkino jo tėtis, trečią vietą – Skaistė Stripeikaitė (4b kl.)

Tarp 5–8 klasių mokinių „Atžalyno“ balso“ nugalėtoja tapo Gytė Vavilovaitė (5a kl.), antrą vietą užėmė Dovydas Sukauskas (5a kl.), trečią vietą – Greta Steckytė (8a kl.)Visi dalyviai apdovanoti direktoriaus padėkos raštais, o prizininkai ir dovanėlėmis. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už puikiai atliktas dainas, tėveliams už savo vaikų palaikymą, komisijai už atsakingą ir kruopštų darbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis