• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Renginys „Naktis mokykloje – bendravimo maratonas“

Kovo 10–11 dieną progimnazijoje vyko renginys „NAKTIS MOKYKLOJE –BENDRAVIMO MARATONAS“, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti. Ši naktis jau buvo penkta – jubiliejinė. Įvairios veiklos tęsėsi nuo 20 val. vakaro iki 8 val. ryto. 
Progimnazijoje svečiavosiŽemaitijos 8-os rinktinės Mažeikių-Tirkšlių jaunųjų šaulių vadas Stasys  Pauliukas ir jaunieji šauliai, Telšių Žemaitės gimnazijos gimnazistai, buvę mūsų mokyklos mokiniai. Po renginio atidarymo kas valandą vyko vis kita veikla: „Lobio“ ieškojimas, Fizikos laboratorija, Pro+gimnazija, Sportas – sveikata, Žaidimų sala, Kinas, Diskoteka. Naktipiečiams ragavome kareivišką košę. Smagiausia buvo klasėse susiruošus miegoti, žaisti žaidimus ir plepėtis iki ryto. Tai buvo tikras bendravimo maratonas, po kurio tapome dar artimesni, geriau pažinome vieni kitus.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis