• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Turininga jaunųjų žurnalistų išvyka

Rugsėjo 23 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Audra Arlauskienė progimnazijos jaunuosius žurnalistus pakvietė pakeliauti po kalvotąją Žemaitiją. Išvyką pradėjome apsilankydami buvusio istorijos mokytojo Jono Andriusevičiaus įkurtame muziejuje Gaulėnų kaime. Jame išgirdome pasakojimų apie to krašto žmonių gyvenimą 19 a. pab. – 20 a. Gėrėjomės eksponatais, kurių niekur kitur nepamatysi. Po to kopėme į netoli Gaulėnų esantį Šatrijos kalną. 

Besigėrėdami atsiveriančia nuostabia panorama, iš arčiau susipažinome, pasidalijome vasaros įspūdžiais, linksmai papietavome. Kelionę baigėme netoli Biržuvėnų įsikūrusiame Auksinio elnio dvare, kur pasivaikščiojome po gražiai sutvarkytą aplinką, kopėme į bokštą, gėrėjomės metalinėmis skulptūromis, pasisupome ant sūpynių. Pusdienis prabėgo nepastebimai, nes keliaudami ne tik pabendravome, sužinojome daug naujo, bet ir turiningai pailsėjome.

7b klasės mokinys Vilius Smilgevičius

 

Lankytojų skaitiklis