• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Knygnešio diena

Mūsų progimnazijoje kasmet minima Kovo 16-oji – Knygnešio diena. Tai diena, kurios, išskyrus lietuvius, neturi nė viena tauta. Mes galime didžiuotis tais žmonėmis, kurie spaudos draudimo laikais skleidė lietuvišką žodį. Pagerbiant knygnešius, primenant mokiniams dalelę istorijos, skaityklos bibliotekininkė D. Krauzienė organizavo Viltarės Platzner knygos „Jurgis Bielinis ir mažieji knygnešiai“ garsinius skaitymus ir istorinių užduočių atlikimą. 

 

Garsiniuose skaitymuose dalyvavo 1a, 1b, 1c, 3a, 3b, 4a, 5b, 5c ir 6a klasių mokiniai. Šeštokai, penktokai ir ketvirtokai dalyvavo žaidime „Knygnešių keliais“. Mokyklos skaitykloje ir bibliotekoje surengtos parodėlės, skirtos Knygnešio dienai.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

 

 

Lankytojų skaitiklis