• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis haiku konkursas

Siekdama kūrybiškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją, Radviliškio viešoji biblioteka paskelbė haiku konkursą „Mano Lietuva“. Šiam konkursui savo darbus pateikė 54 dalyviai iš Jonavos, Kauno, Kėdainių, Kelmės, Plungės, Šalčininkų, Šiaulių, Telšių, Trakų ir Radviliškio. Iš viso buvo gauta 170 konkursinių darbų.

Džiugu, kad jame šauniai pasirodė mūsų mokyklos aštuntokai Samanta Bumblauskytė, Viltė Jociutė ir Elijus Bagužas. Šie mokiniai apdovanoti organizatorių padėkos raštais, o jų sukurti haiku pateko tarp geriausių. Geriausi konkurso darbai yra sudėti į e. leidinį ir paviešinti Radviliškio viešosios bibliotekos elektroninėje erdvėje – https://issuu.com/kvedjola/docs/mano_lietuva.pptx?fbclid=IwAR3qRYgGVzdXf3aFrbJetlbKKnr9fETyhruOff1NfYMHTz3E6H23xYAmNmg

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis