• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Emilija – respublikinio rašinių konkurso „Gyvybė – dovana, branginkime ją“ laureatė

Balandžio mėnesį Panevėžio „Minties“ gimnazijaorganizavo tradicinį respublikinį rašinių konkursą, skirtą Gyvybės dienai. Jame kvietė dalyvauti I–IV klasių gimnazistus (9-12 klasių mokinius) ir progimnazijų 8 klasių mokinius.

Konkurso tikslas – formuoti šiuolaikiniam gyvenimui būtinas jaunuolių kompetencijas, lavinti jų gebėjimus per kūrybines raiškas atskleisti vertybines nuostatas kaip niekad aktualiomis gyvybės bei sveikatingumo temomis. Rašinio žanras buvo laisvai pasirenkamas. Konkursui pateikti67 darbaiiš visos Lietuvos įvertinti už pateiktos temos atskleidimą, pasitelktos medžiagos autentiškumą, kūrybiškumą, originalumą, gebėjimą kritiškai vertinti, bendrąjį raštingumą.

Konkurso laureatai buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame renginyje „Minties“ gimnazijoje, apdovanoti gimnazijos direktorės padėkomis ir  puikiomis rėmėjų dovanomis.

Džiugu, kad konkurso laureate tapo mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Emilija Metrikytė. Ji dalyvavo nugalėtojų apdovanojimo šventėje, kuri vyko ne tik „Minties“ gimnazijoje, bet ir Panevėžio lėlių vežimo teatre. Emilijos rašinys „Gyvenimas turi sparnus“ buvo apdovanotas paskatinamuoju padėkos raštu už kūrybišką, originalų gyvybės temos atskleidimą per giminės asmenų likimą.

Anot konkurso organizatorių, „gyvybė yra neįkainojama vertybė, todėl džiugu, kad mūsų jaunuomenė tai supranta, apie tai mąsto, kalba ir visomis išgalėmis brangina šią vienintelę dovaną“.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis