• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukų meninio skaitymo konkursas

Spalio 18 dieną progimnazijoje įvyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo dvidešimt du pradinukai. Pirmokai ir antrokai deklamavo pasirinktą poezijos kūrinį, o trečiokai, ketvirtokai skaitė prozos kūrinių ištraukas. Komisija, susidedanti iš progimnazijos pavaduotojos J. Dapšienės, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos J. Šliažienės ir pailgintos grupės mokytojos V. Nekrašienės, išrinko nugalėtojus, kurie dalyvaus rajoniniame skaitovų konkurse. 

Nugalėtojais tapo 1b klasės mokinys T. Miliauskas, 1c klasės mokinė M. Andriuškaitė, 4a klasės mokinė G. Sabaliauskaitė ir 4 b klasės mokinė A. Šapalaitė. Linkime visiems didelės sėkmės rajoniniame konkurse!

Pradinių klasių mokytojos N. Šiurkuvienė ir J. Petrulienė

 

Lankytojų skaitiklis