• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Džiuginantys olimpiadų „Kings“ rezultatai

Mokslo metų pradžioje progimnaziją pasiekė respublikinių „Kings“ olimpiadų diplomai. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokykla pasiekė puikių rezultatų neformalaus švietimo konkursuose ir buvo viena iš 150 aktyviausių Lietuvos mokyklų „Kings“ olimpiadų 2022 metų pavasario semestre. 

„Atžalynas“ tapo viena iš TOP 10 mokyklų Telšių regione pagal mokinių, dalyvavusių „Kings“ lietuvių kalbos olimpiados finale, skaičių; viena iš TOP 5 mokyklų Telšių regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą matematikos olimpiados finale, skaičių ir viena iš TOP 5 mokyklų Telšių regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą anglų kalbos olimpiados finale, skaičių. Aukšti mokyklos rezultatai – gabių ir aktyvių mokinių, apdovanotų diplomais, pasiekimas. „Kings“ olimpiadų finalistus mokykloje parengė pradinių klasių mokytojos Irena Bugelienė, Irma Klaišytė, Loreta Bugvilienė, Matematikos mokytojos Rasa Žutautienė ir Angelina Streckienė, anglų kalbos mokytojos Danutė Raudienė, Lina Trepkevičienė ir Kristina Bagužienė bei lietuvių k. ir lit. mokytojos Danguolė Eirošienė, Jūratė Šliažienė ir Audra Arlauskienė.

Jau prasidėjo „Kings“ olimpiadų rudens semestro kvalifikaciniai etapai. Linkime atžalyniečiams atsakingo pasiruošimo, aktyvaus dalyvavimo ir kuo aukštesnių pasiekimų.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis