• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Padėka tarptautinės virtualios parodos „Trijų žodžių galia“ dalyviams

Vasario – balandžio mėnesius jau trečius metus Mažeikių rajono Viekšnių lopšelis-darželis „Liepaitė“ ir naujienų portalas www.manokraštas.lt rengė tarptautinę virtualią parodą „Trijų žodžių galia“. Joje gausiai dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5–8 klasių mokiniai ir lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė. 

49 vaikai apdovanoti organizatorių padėkos raštais, o mokinius konsultavusios mokytojos Jūratė Šliažienė, Danguolė Eirošienė bei Audra Arlauskienė padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Ta proga balandžio 24 dieną „Atžalyne“ svečiavosi parodos organizatorė Genovaitė Paulikaitė ir renginio globėja Lietuvos Respublikos Seimo narė prof. habil. dr. Vilija Targamadzė. Susitikimo su progimnazijos pedagogais metu buvo pasidžiaugta parodos dalyvių aktyvumu ir darbų kokybe bei estetiškumu, kalbėta apie dabartinę lietuvių kalbos vartojimo situaciją, aktualiomis švietimo temomis. 

Nuoroda į parodą: www.manokraštas.lt

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis