• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paminėta Vasario 16-oji

Vasario 10-osios rytas „Atžalyne“ buvo šventiškas: visa progimnazijos bendruomenė, pasidabinusi trispalve atributika,  rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-osios. Renginio pradžioje buvo sugiedota „Tautiška giesmė“. Direktorius į salės priekį kvietė drąsiausius mokinius, kurie atsakinėdami į klausimus priminė visiems susirinkusiems svarbiausius 1918 metų vasario 16 dienos įvykius ir siuntė Lietuvos žmonėms šventinius linkėjimus. 

Renginį organizavo ir vedė 5a, 5b ir 5c klasės mokiniai su klasių vadovėmis Laima Petrulaitiene, Maryte Beinoriene ir Loreta Jankauskiene bei būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai, vadovaujami istorijos mokytojos Vilmos Savickienės. Gražiai skaidrėse buvo pristatyta Lietuvos valstybės istorija, skambėjo eilėraščiai ir dainos apie Lietuvą. Per antrą pamoką penktokai 5–8 klasių atstovus pakvietė į Molbertų klasę kurti piešinių „Kur prasideda Tėvynė“. Kūriniai bus eksponuojami progimnazijos erdvėse.

Su Gimtadieniu, Lietuva!

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis