• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Adventinis rytmetys

Gruodžio 23 dieną, minint advento pabaigą, progimnazijoje vyko tradicinis Adventinis rytmetys. Kalėdines giesmeles giedojo Bažnytinės muzikos ansamblis, dainavo jaunučių choras „Atžalynukai“, jaunių choras „Atžalynas“, šoko „Jaunučių mados šokis“, mokiniai skaitė ištraukas iš Šventojo Rašto, Pranašų, Jono Krikštytojo, Jėzaus laiškus. Bendruomenę sveikino kan. Vygintas Gudeliūnas, progimnazijos direktorius Kęstutis Saplinskas. Renginio pabaigoje Mokinių tarybos pirmininkė Viltė Jociutė įteikė apdovanojimus ir padėkas mokiniams bei mokytojams, kūrusiems progimnazijoje kalėdinę nuotaiką, dalyvavusiems įvairiuose konkursuose adventiniu laikotarpiu.

Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Jadvygai Dapšienei, tikybos mokytojai Marytei Beinorienei, muzikos mokytojai Laimai Petrulaitienei ir šokio mokytojai Dinarai Dacienei už pagalbą mokiniams, ruošiantis Adventiniam rytmečiui.

Gytis Vilkas, 6b klasės mokinys

 

Lankytojų skaitiklis