• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Motinos dienos koncertas

Gegužės 4 dieną progimnazijoje surengtas Motinos dienos koncertas. Jame dalyvavo visų pradinių klasių mokiniai, Jaunučių choras „Atžalynukai“, Jaunių choras „Atžalynas“, Bažnytinės muzikos ansamblis, Mados šokis. Koncertą vedė aštuntokai Greta Steckytė ir Elijus Bagužas. Renginio pradžioje 8b klasės mokinė Emilija Metrikytė skaitė Šventojo Rašto ištrauką apie meilę, o finalinės dainos „Aš myliu savo mamą“ metu suplevėsavo vaikų pasigamintos ir iškeltos raudonos širdelės. 

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Kęstutis Saplinskas. Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Jadvygai Dapšienei, visoms pradinių klasių mokytojoms, muzikos mokytojai Laimai Petrulaitienei, šokio mokytojai Dinarai Dacienei, technologijų mokytojai Jadvygai Martinkienei bei visiems mokiniams, padovanojusiems šventę mamytėms.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis