• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sėkmė respublikiniame piešinių konkurse

Prieš šv. Kalėdas Telšių vyskupijos Katechetikos centras organizavo vyskupijos mokinių piešinių, skirtų kalėdiniams atvirukams, konkursą „Aš skelbiu didį džiaugsmą: šiandien jums gimė Išganytojas“ Lk2, 10-11. Lapkričio mėnesį tikybos mokytoja Jadvyga Dapšienė visų pradinių klasių mokinius pakvietė dalyvauti pirmajame konkurso etape, kuris vyko progimnazijoje. 

Į respublikinį etapą, kuriame rungėsi 143 mokiniai, pateko keturi darbai, kurių autoriai Kristupas Klevinskis (2a klasė), Amadėja Račkauskytė (2b klasė), Skaistė Stripeikaitė (4b klasė) ir Evelina Miciūraitė (4b klasė)Kristupo Klevinskio piešinys mokiniui pelnė 3 vietą ir Populiariausio piešinio nominaciją. Sveikiname Kristupą ir jo tikybos mokytoją Jadvygą Dapšienę!

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis