• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Popietė „Pamatyti, suprasti, atrasti“

Birželio 13 dieną vyko matematikos, IT ir gamtos mokslų popietė 6 klasės mokiniams „Pamatyti, suprasti, atrasti“, kurią organizavo mokytojos A. Streckienė, S. Kazokevičienė ir R. Narbutienė. Renginyje dalyvavo 6a ir 6b klasės. Šeštokai buvo suskirstyti į keturias komandas. Popietę vedė 8b klasės mokinės Kotryna Kazlauskaitė ir Emilija Metrikytė. Užduotis vertino komisija: direktoriaus pavaduotojos J. Dapšienė bei V. Svotienė ir 8b kl. mokinė Viltė Jociutė. Mokiniams teko atlikti Blic turnyro užduotis, „Atpažink, kas tai“ užduotį, dalyvauti viktorinoje, pademonstruoti kūrybiškumą, atliekant kūrybinę užduotį. Reikėjo greitai, logiškai mąstyti ir bendradarbiauti. Visos komandos buvo aktyvios ir sumanios. 

Nugalėtoja tapo „Žaliųjų“ komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Buvo smagu draugiškai gerai praleisti laiką.

Renginį organizavusių mokytojų vardu tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė A. Streckienė

 

Lankytojų skaitiklis