• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Menino skaitymo konkursas

Vasario 1 dieną progimnazijoje vyko sielų šventė – meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 14-ka 5–8 klasių mokinių, kuriems konkursui pasiruošti padėjo lietuvių k. ir lit. mokytojos Danguolė Eirošienė, Jūratė Šliažienė ir Audra Arlauskienė. Renginį vedė7b klasės mokiniai Eva Lukauskaitė ir Gustas Abelkis. Meninio skaitymo konkursas – tai kruopštaus ir ilgo kūrybinio darbo rezultatas, kuriuo pasidžiaugė ir mokytojai, ir skaitovai. 

Vertinimo komisija – direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, pradinių klasių mokytoja Jūratė Petrulienė ir bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė – išrinko pačius talentingiausius skaitovus. Konkurso nugalėtojais tapo 5a klasės mokinė Ugnė Bukantaitė ir 6a klasės mokinys Arijus Vaclovas Jonušas, II vieta skirta 8b klasės mokiniams Sofijai Slavinskytei ir Elijui Bagužui, III vieta – 5a klasės mokinei Gabijai Vaitkevičiūtei, 5b klasės mokinei Deimantei Andriuškaitei ir 8b klasės mokinei Emilijai Metrikytei. Konkursą stebėjęs progimnazijos direktorius dėkojo skaitovams ir juos ruošusioms mokytojoms bei apdovanojo mokinius Padėkos raštais.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis