• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5-oji kasmet progimnazijoje ypatinga. Tądien švenčiama Mokytojų diena. 8a ir 8b klasės mokiniai kartu su klasių vadovėmis Kristina Bagužiene ir Jūrate Šliažiene bei Mokinių savivalda (koordinatorė Dinara Dacienė) mokytojus džiugino nuo pat ryto. Išpuoštoje mokykloje aštuntokai kiekvieną ateinantį mokytoją pasitiko įteikdami pažinimo simbolį – obuolį – su prisegta padėka. Fojė ekrane sukosi 8a klasės mokinio Gusto Žutauto paruoštas spalvingas sveikinimas, skambėjo 8b klasės mokinės Emilijos Metrikytės atliekama muzika.  

Per pamokas mokytojai sulaukė iškilmingų mokinių sveikinimų, papuoštų rožių žiedais, ir kvietimų per pertraukas į mokytojų kambarį „pasimaudyti“ balionų jūroje, renkantis linkėjimus, bei paskanauti saldumynų. Po pamokų mokytojai svečiavosi Zyplių dvare Šakių rajone.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis