• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Globokime  sparnuočius ir žvėrelius

Kai už lango spaudžia šaltukas ir žemę apkloja sniegas, puiki galimybė suskubti daryti gerus darbus tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. „Atžalyno“ šaulių būrelis kviečia progimnazijos bendruomenės narius: mokinius, tėvelius, mokytojus bei visus darbuotojus, prisijungti prie akcijos „Globokime sparnuočius ir žvėrelius“.

Kviečiame nufotografuoti lesyklėles, ėdžias, kaip padedate miško gyventojams ir nuotraukas siųsti  iki sausio 11 d.  adresu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Nuotraukos bus skelbiamos  Facebook puslapyje ir progimnazijos tinklapyje. Siųsdami nuotrauką nurodykite vardą, pavardę ir klasę. Dalyvavusiems mokiniams bus skiriamos socialinės veiklos valandos ir išrinkta globėjiškiausia klasė. 

 

 

Lankytojų skaitiklis