• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pirmokų išvyka į Renavo dvaro sodybą

Rugsėjo 27 –oji – Pasaulinė turizmo diena. Ryte, šviečiant rudeninei saulei, 1a ir 1c klasių ugdytiniai su mokytojomis Aušra ir Gražina išvyko į Renavo dvaro sodybą. Kelionės tikslas – stebėti, tyrinėti, atrasti, grožėtis rudenine gamta. Mokiniai dalyvavo patyriminėje edukacijoje „Rudeninės gamtos dovanos“. Vaikus į pažintinį gamtos pasaulį vedė edukatoriai Deividas Makavičius ir Nomeda Vėlavičienė. 

Mokiniai aktyviai ieškojo grybų, sužinojo jų pavadinimus, tyrinėjo įvairius augalus, sutiko keisčiausių gyvių. Vėliau aplankė išpuoselėtas dvaro menes, užsuko ir prie storiausios bei aukščiausios eglės Lietuvoje. Jaunieji tyrinėtojai grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių. 

1a klasės mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

Lankytojų skaitiklis