• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Europos kalbų diena

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 metų  rugsėjo 26-ąją minima Europos kalbų diena. Tai puiki proga visuomenę plačiau informuoti apie Europos kalbų įvairovę ir paraginti žmones mokytis kalbų, taip pat skatinti toleranciją, pagarbą, skatinti daugiakalbystę ir saugoti nykstančias kalbas.  Kasmet užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių, prancūzų) mokytojų iniciatyva šią dieną minime ir mūsų progimnazijoje. Žinias apie Europos kalbas buvo galima pasitikrinti užsienio kalbų pamokose bei mokyklos skaitykloje vykusiose 5–8 klasių mokinių protų kovose.  Kalbos tam ir reikalingos, kad bendrautume, draugautume, pažintume pasaulį, tautas ir jų kultūras, įgytume žinių.                                  

Kviečiame pasidžiaugti integruotų užsienio kalbų ir dailės pamokų rezultatais – piešiniais su įvairių Europos kalbų pasisveikinimais. Jie eksponuojami mokyklos fojė pirmame ir antrame aukštuose bei skaitykloje.

Anglų kalbos mokytoja Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis