• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rugsėjo 8-oji – Tarptautinė raštingumo diena

Rugsėjo 8-oji – Tarptautinė raštingumo diena, paskelbta UNESCO. Raštingu vadinamas žmogus, mokantis rašyti ir skaityti. Keliant aukštesnius reikalavimus, raštingas žmogus turi sugebėti suprasti bei įvairiose situacijose naudoti atspausdintus ir parašytus duomenis, gebėti rišliai bendrauti, skaičiuoti ir kalbėti. Tarptautinė raštingumo diena mūsų progimnazijoje paminėta pirmą kartą. Kalbos ir matematinių gebėjimų tobulinimui ribų nėra. Todėl džiaugiamės, kad mūsų 5a ir 5b klasės mokinukai dalyvavo Kahoot programos žaidime, skirtame Tarptautinei raštingumo dienai. Tikimės, kad žaidimą išbandys ir kitų klasių mokiniai. Viliuosi, kad šios dienos minėjimas taps tradicija.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis