• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Knygos kūrimas“

Spalio mėnesį 5a ir 5b klasių mokiniai per lietuvių literatūros pamokas, padedant lietuvių k. ir lit. mokytojai ir bibliotekininkei Aušrai, vykdė integruotą projektą „Knygos kūrimas“, kurio tikslas – sukurti originalią savo knygutę.

Visų pirma, penktokai turėjo nuspręsti, kokią svarbią savo knygos mintį jie perteiks, kokia bus jos tema, veikėjai, įvykiai, kur ir kada vyks veiksmas. Paskui buvo kuriami knygučių tekstai. Vėliau mokiniams juos reikėjo perrašyti į pasiruoštus popieriaus lapus, nupiešti paveikslėlius. Galiausiai savo sukurtos knygutės lapus penktokai turėjo surišti arba suklijuoti. O tada vyko savo knygos pristatymo mokytojai, bibliotekininkei ir klasės draugams pamokos.

Paaiškėjo, kad mūsų progimnazijos penktokai – labai kūrybingi mokiniai. Jų sukurtų knygučių parodą visi mūsų bendruomenės nariai gali pamatyti mokyklos bibliotekoje.

Mokytoja J. Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis