• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konferencija „Pažink kultūras, mokykis kalbų ir pramušk sienas į pasaulį“

Spalio 20 dieną buvusi mūsų mokyklos mokinė, būrelio „Piliečio žadintuvas“ narė Sofija Slavinskytė pakvietė mūsų būrelio narius į konferenciją „Pažink kultūras, mokykis kalbų ir pramušk sienas į pasaulį“. Konferencija vyko Vincento Borisevičiaus gimnazijoje. Renginyje dalyvavo Telšių rajono mokiniai. Išgirdome žymių mūsų krašto žmonių pasisakymus. Taip pat buvo atvykę lektoriai, tarptautinių įmonių vadovai, kurie dalijosi savo patirtimi. Renginio organizatoriai dalyviams buvo parengę įvairių užduočių, prizų. Mūsų „Piliečio žadintuvo“ nariai puikiai pasirodė rungtyse. Drąsiai lipo ant scenos, vaidino, spėliojo muzikinius kūrinius.

Tarp rungčių buvo muzikinės pertraukos. Koncertavo mokinių grupė „Audra“, kurios du grupės nariai taip pat buvę mūsų mokyklos mokiniai, ir grupė „On The Spot“. Pertraukos metu mokiniai buvo vaišinami kava, arbata, saldumynais. Dar kartą dėkojame Sofijai, kad mūsų nepamiršo. Penktadienio popietė buvo turininga.

Būrelio „Piliečio žadintuvas“ vadovė Vilma Savickienė

 

Lankytojų skaitiklis