• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

KVIETIMAS

Gerb. „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai,

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija maloniai kviečia visus į renginį „PASAULINĖ PIRMOSIOS PAGALBOS DIENA- 2011“, kuris vyks rugsėjo 9-12 d.

TRUMPAS RENGINIO APRAŠYMAS

  • 2011 09 09 MIESTO UGDYMO ĮSTAIGOSE BEI MIESTO CENTRINĖJE AIKŠTĖJE (TURGAUS G.) DALINAMI KVIETIMAI Į RENGINĮ, LANKSTINUKAI SU INFORMACIJA APIE PIRMĄJĄ PAGALBĄ, RAUDONOJO KRYŽIAUS DRAUGIJĄ... MOKYKLOSE ORGANIZUOJAMI PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI, PIEŠINIŲ KONKURSAI, VIKTORINOS...

  • 2011 09 10 (8- 10 val.) CENTRINĖJE TURGAVIETĖJE IR MIESTO CENTRE MIESTELĖNAMS DALINAMI INFORMACINIAI LANKSTINUKAI APIE RK DRAUGIJĄ, KVIEČIAMI APSILANKYTI TURGELYJE ,,DŽIUGO KALNAS‘‘, KUR ORGANIZUOJAMA AKCIJA

  • 2011 09 10 (9- 11 val.) MIESTO TURGAVIETĖJE ,,DŽIUGO KALNAS“ LRKD TELŠIŲ SKYRIAUS IR DIABETO BENDRIJOS ,,DIA TELŠIAI“ NARIAI BEI SAVANORIAI TIKRINA CUKRAUS KIEKĮ KRAUJYJE BEI KRAUJOSPŪDĮ, DALINA SKRAJUTES, LITERATŪRĄ APIE CUKRINĮ DIABETĄ, PIRMĄJĄ PAGALBĄ, KONSULTUOJA RENGINIO DALYVIUS, SUPAŽINDINA SU PP PAGRINDAIS, VAIŠINA MIESTELĖNUS MĖTŲ ARBATA, RUDENS GĖRYBĖMIS.

  • 2011 09 10 (11 val). RENGINIO APTARIMAS...ARBATA...VAISIAI IR PYRAGAI..

  • 2011 09 12 (14 val.) SEMINARAS ,,LAIKU SUTEIKTA PP- IŠGELBĖTA GYVYBĖ“ VšĮ „D&DM“ OFISE TELŠIUOSE.

RENGINIO PARTNERIAI IR RĖMĖJAI : TELŠIŲ R. UGDYMO ĮSTAIGOS, ASOCIACIJA ,,TELŠIŲ BIČIULIŲ RATAS”, UAB ,,DŽIUGO KALNAS”, TELŠIŲ DIABETO BENDRIJA ,,DIA TELŠIAI”, KAVINĖ ,,DŽIUGO KALNAS”, VšĮ „D&DM“.

RENGINIO GLOBĖJA- INGA STANKUTĖ, Masčio seniūnaitijos seniūnaitė
 

Lankytojų skaitiklis