• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Sveikatiados“ projektas: „Sporto mugė“

Šių metų spalio 7 d. mūsų mokykloje vyko netradicinio sporto renginys „SPORTO MUGĖ“, kurioje dalyvauti buvo pakviesti ne tik 5, 8 klasių mokiniai, bet ir mokytojai.

Šios sporto mugės tikslas buvo paskatinti mokytojus parodyti pavyzdį, kad sveikai gyventi yra smagu, bendruomeniškai ir sveikai praleidžiant laiką su moksleiviais.

Tą dieną mokytojai ir mokiniai buvo kviečiami į sporto salę ne tik draugiškai kartu pasimankštinti, bet ir išbandyti savo jėgas įvairiose sportinėse rungtyse (estafetėse, netradicinio kvadrato, tinklinio su skaromis žaidimuose ir pan.). Tiek mokytojų, tiek mokinių komandas audringai palaikė daugybė sirgalių.

Tie „sporto mugės” dalyviai, kurie nemėgsta didelio šurmulio, taip pat neliko nuskriausti. Jie buvo pakviesti važiuoti prie Ilgio ežero, kur vyko netradicinės sporto šakos - šiaurietiško ėjimo pristatymas. Pristatymo metu dalyviai galėjo ne tik pasidžiaugti nuostabia gamta, daugiau sužinoti apie šią sporto šaką, jos naudą, bet ir turėjo galimybę išbandyti ją patys.

„Sporto mugė“ sutraukė ne tik daug dalyvių, bet ir žiūrovų. Iš viso joje dalyvavo net 22 mokytojai ir apie 140 mokinių. Džiugu, kad tiek daug mokytojų prisijungė prie šios iniciatyvos ir ryžosi dalyvauti patys arba aktyviai palaikyti savo kolegas.

Šis renginys sulaukė labai daug pozityvių emocijų, todėl labai norėčiau padėkoti visiems dalyvavusiems mokytojams bei „Sveikatiados” projekto nariams už pagalbą organizuojant šį renginį.


„Sveikatiados" projekto kuratorė
Asta Fabijonavičiūtė
 

Lankytojų skaitiklis