• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konstitucijos egzaminas

Š. m. spalio 6 d. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija organizavo Konstitucijos egzaminą. Egzamino tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu.

Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla atsiliepė į kvietimą ir organizavo mokykloje Konstitucijos pamoką. Joje dalyvavo 8-10 klasių ir 1-4 klasių mokiniai.

Mūsų mažiausieji atliko kūrybinę užduotį „Mano valstybės simboliai“. Konstitucijos pamokoje pieštus piešinius mokytojos iškabino savo klasėse. Meniškiausi darbai buvo išsiųsti organizatoriams į Vilnių:

Aurentės Abromavičiūtės (1b); Ugnės Batakytės (1b); Evos Norvaišytės (1a); Jogilės Vaitkaitytės (3a); Justo Ubarto (3b); Ugnės Ubartataitės (3b); Vilijos Jokšaitės (2a); Dominyko Petrulaičio (4b); Roko Kerpausko (4a); Edo Simanausko (4a); Ievos Baltrukonytės (4a); Benitos Varnelytės (2a); Rugilės Tamošauskaitės (2a); Viktorijos Steponavičiūtės (2a); Mato Eitkevičiaus (2b); Ugnės Zybartaitės (2b); Karolinos Montvydaitės (2b); Gabrielės Jurevičiūtės (4b); Kotrynos Dacytės (4b).

Vyresniųjų klasių mokiniai taip pat parodė pilietinį sąmoningumą ir aktyviai dalyvavo egzamine. Iš viso jų dalyvavo 63 mokiniai. Jie spendė testą. Geriausiai testą išsprendė I. Indrašiūtė (10b), I. Šalkauskytė (10b), V. Kazlauskas (10b). Visi šie mokiniai pateko į antrą turą.

 

Lankytojų skaitiklis