• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukų dienos „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje

Jau tapo tradicija kiekvienais metais ,,Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje organizuoti Pradinukų savaitę. Jos tikslas keliaujant ir žaidžiant ugdyti įvairius mokinukų gebėjimus ir kompetencijas, tokias kaip bendravimo, kultūringo elgesio, pažintinę ir kitas.

Renginys prasidėjo pirmadienį, rugsėjo 26 dieną, anglų kalbos mokytojos S. Puškorienės suorganizuota Europos kalbų diena mokykloje. Jos metu pirmokėliai ant lapelių drąsiai rašė pirmuosius savo žodžius gimtąja lietuvių kalba, o vyresnieji angliškai. Koridoriuje buvo papuoštas įspūdingas Kalbų medis.

Antroji savaitės diena pati turiningiausia. Pradinukai pasiskirstę klasėmis vyko kas prie Masčio ežero, kas prie Džiugo piliakalnio, kas pas draugus į Ryškėnų pradinę mokyklą, o 1c klasės auklėtiniai susipažino su Telšių senamiesčiu. Vaikai grožėjosi nuostabia rudens gamta, sekė sakmes, klausėsi gidės pasakojimų, sportavo, vaišinosi ant laužo keptomis dešrelėmis.

Trečiadienį ir ketvirtadienį mokyklos fojė puošė  rudeninių puokščių ir darbelių paroda „Rudens išdaigos“. Sunku buvo atsistebėti vaikų ir jų mokytojų išradingumu bei kūrybiškumu.

Pradinukų savaitę vainikavo Pirmokų krikštynos. Patys mažiausieji, vadovaujami ketvirtokų, svečiavosi Direktoriaus ir Pavaduotojų kabinetuose, domėjosi socialinių darbuotojų, mokyklos psichologės bei sveikatos priežiūros specialistės darbu. Tai paskatino pirmokus pasijusti rimtais ir atsakingais mokyklos bendruomenės nariais. Renginys baigėsi pirmokų priesaika mylėti savo mokyklą, mokytojus ir draugus, kultūringai elgtis, stropiai mokytis ir saugoti bei stiprinti sveikatą.

Per vieną savaitę tiek daug sužinota ir patirta! Ačiū už tai pradinių klasių mokytojoms, suorganizavusioms netradicines pamokas - šventes!

Staselė Norkuvienė, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokytoja

 

Lankytojų skaitiklis