• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

eTwinnig savaičių baigiamasis renginys

Spalio 25 dieną visi pradinių klasių mokiniai, jų mokytojai, mokyklos vadovai, miesto bibliotekos direktorė , mokyklos bibliotekos vedėja susirinko į baigiamąjį eTwinning savaičių renginį mokykloje. Renginį pradėjo ir vedė projektų vadovė, pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Raudienė. Spalis yra mėnuo, kada visos Europos mokyklos įsijungia į Europos valstybių eTwinnig savaičių renginius.

Susirinkusius pasveikino projekto nariai angliškomis dainelėmis, buvo aptarta 2010-2011 mokslo metų veikla. O ji tikrai buvo kūrybinga. Pasirinkta pasaka „Dangus griūva“ išversta į anglų kalbą, iliustruota. Visos 35 Europos mokyklos sudėjo savo pasakas į e-knygą „Once upon a time in Europe“. Per susitikimą ši knyga padovanota mokyklos ir miesto bibliotekoms.

eTwinnig kokybės ženklais apdovanoti projekto nariai: Eva Lidaitė 5c, Aleksa Vagdarytė 5a, Ieva Baltrukonytė 4a, Lidija Turilinaitė 4a, Kotryna Dacytė 4b, Eligijus Pipiraas 4b, Kornelija Rubiežiūtė 3b, Ugnė Lingytė 3b, Lukrecija Siminauskaitė 3b,Monika Motuzaitė 3b, Emilija Mackevičiūtė 3b, Ieva Šletnerytė 3b, Monika Šapaitė 3b,Nerijus Gustys 2b, Martynas Valančius 2b.

Sudalyvauta eTwinning konkurse „Pasodink eTwinning medį“. Medis buvo papuoštas lapais su valstybių pavadinimais, kurios dalyvauja šių metų projekte „Tautiniai papročiai, šokiai, dainos“. Mokiniai džiaugdamiesi nauju medžiu sušoko bendrą šokį. Medis išneštas į mokyklos pirmo aukšto foje, kur kiekvienas norintis galės iš arčiau jį apžiūrėti.


Projektų vadovė pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis