• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Būk saugus ir sveikas“

Š.m. spalio 21 d. „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje nuo pat ryto vyko prevencinės dienos „Būk saugus ir sveikas“ renginiai. Jų tikslas skatinti mokinius keisti nejudrų gyvenimo būdą į sveikesnį ir aktyvesnį, rūpintis savo sveikata ir saugumu.

1 – 4 klasių mokiniai piešė piešinius sveikos gyvensenos tema. Visa mokykla aktyviai įsijungė į programą „Augsiu aktyvus 2011“. Suskandavę skanduotę, aidint muzikai, visi atliko kolektyvinę mankštą. Nebuvo nė vieno, kuris nesimankštintų. Pradinukų klasės mokiniai dėjo parašus po pasižadėjimais gyventi aktyviai ir sveikai.

Tą dieną mokykloje buvo organizuojamas susitikimas su Telšių APGV VPPS vyr. specialistais Gintautu Puškoriumi ir Robertu Kavecku. Jie parodė įvairius filmukus apie saugaus elgesio taisykles. Pamokė, kaip reikia elgtis įvairiose pavojingose situacijose, į kokias tarnybas kreiptis , ištikus nelaimei. Išsamiai atsakė į mokinių pateiktus klausimus. Mokiniai buvo patenkinti, nes sužinojo daug naujo. Na, o visi renginiai suteikė daug teigiamų emocijų.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Staselė Norkuvienė

 

Lankytojų skaitiklis