• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žvilgsnis į ateitį

Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, vykdydama profesinį orientavimą, teikia informaciją apie profesijas, specialybes, darbo rinką, tolesnio mokymosi galimybes. Taip pat yra supažindinama su įvairiais profesinio informavimo šaltiniais, profesinio informavimo ir konsultavimo institucijomis.

Profesinis informavimas vyksta ir klasės valandėlių metu.8 –tų klasių mokiniai ir klasės auklėtojai mokyklos skaitykloje atliko profesinio informavimo testą „Kokią profesiją pasirinkti?“ Mokiniai susipažino su leidžiamu stendu „Karjeros planavimas“.

Ateityje bus organizuojamos klasės valandėlės, kurios turėtų padėti mokiniams pasirinkti savo kelią mokymo bei užimtumo srityse, planuoti profesinę karjerą.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis