• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinė pasaulio pažinimo pamoka

Spalio 25 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pasaulio pažinimo pamokoje apie savivaldą. Pamoka vyko Telšių miesto savivaldybėje, pas Merą Vytautą Kleivą.
Ketvirtokai iš anksto ruošėsi šiam susitikimui. Jie ne tik domėjosi mero pareigomis, bet pažėrė daug klausimų apie miesto tvarkymo planus, klausė, ar bus galima treniruotis miesto stadione po jo rekonstrukcijos vaikams, o Dovydui rūpėjo ir švietimo problemos.
Pokalbis ir diskusijos labai pavyko. Padėkoję gerb. Merui už mums skirtą laiką, moksleiviai apsilankė posėdžių salėje, pasivaikščiojo po savivaldybę, susipažino ir bendravo su kitais įvairias pareigas užimančiais valdininkais.
P. S. Už pagalbą, organizuojant pažintinę pamoką, dėkojame Edo mamytei, Laimai Simanauskienei.
 

Lankytojų skaitiklis