• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Sveikatiada“: „Europos sveikos mitybos diena“

Šių metų lapkričio 8 d. mūsų mokykloje vyko „Europos sveikos mitybos dienos“ minėjimas. Šią dieną visose Europos šalyse visuomenė skatinama sveikai maitintis. Taigi ir mes nusprendėme šią dieną paminėti kiek netradiciniu būdu. Kartu su 5a ir 8d klasėmis pagaminome ne tik didžiulę sveikos mitybos piramidę, siekdami atkreipti visų mokinių ir mokytojų dėmesį į savo mitybos racioną, bet ir suorganizavome viktoriną patikrinti jų turimas žinias.

Mokiniai ir mokytojai dalyvauti viktorinoje buvo išrinkti šįryt loterijos būdu. Į viktoriną pateko šie 10b klasės mokiniai (E. Tamošauskaitė, K. Kikilas, I. Šalkauskytė, E. Varnelytė, V. Rimkus) bei šie mokytojai (V. Butkevičienė, V. Jurkus, A. Lipskienė, A. Streckienė, R. Žutautienė). Abi komandos greitai ir gana tiksliai atlikinėjo užduotis, tačiau fortūna labiau šypsojosi mokytojų komandai. Jie tik kelių taškų persvara išplėšė pergalę, nors sirgaliai ypač audringai palaikė „mokinių komandą”.

Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti prizais, o nugalėtojams „mokytojų komandai” papildomai buvo skirta nugalėtojų daina “Queen - We Are The Champions”. Po viktorinos jungtinė vaikinų šokių komanda parodė savo gebėjimus ir taip užbaigė šį gražų renginį.

Šis renginys sulaukė labai daug pozityvių emocijų, todėl labai norėčiau padėkoti visiems prisidėjusiems prie jo organizavimo, o ypač dalyviams už drąsą ir geras emocijas.

„Sveikatiados" projekto kuratorė Asta Fabijonavičiūtė
 

Lankytojų skaitiklis