• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveiki dantukai” žinių patikrinimas

Šių metų lapkričio 21-23 d. 3-4 klasių mokiniams vyko paskaitėlės „Sveiki dantukai”, kurių metu vaikai buvo mokomi apie danties sandarą, jų rūšis bei kaip juos rekia prižiūrėti.

Siekiant įvertinti jų turimas bei įsisavintas naujas žinias apie dantukų priežiūrą, lapkričio 24 d. buvo suorganizuotas “Sveiki dantukai” žinių patikrinimas. 3-4 klasių mokiniai sprendė testą. Geriausiai testą iš 4-okų išsprendė 4a klasės mokinys V. Lečkauskas, iš 3-okų 3a klasės mokinė A. Mineikaitė, kurie buvo apdovanoti ypatingais Telšių VSB įsteigtais prizais.

Labai geras žinias apie dantukų priežiūrą parodė šie mokiniai: L. Semenkavičius (4a), L. Siminauskaitė (3b), E. Juškaitė (3b), G. Silkauskaitė (4b), A. Serva (4b), G. Mickutė (4b), K. Sagaidokas (3a), J. Vaitkaitytė (3a). Jie taip pat buvo apdovanoti skatinamosiomis dovanomis.

Geras žinias apie dantukų priežiūrą parodė šie 4a mokiniai: K. Beržinytė, D. Norvilas, M. Drasutavičius, I. Baltrukonytė, E. Simanauskas. Jie taip pat buvo apdovanoti skatinamaisiais Telšių VSB įsteigtais prizais.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis