• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Knygų Kalėdos 2011“

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiemet inicijavo gražią kalėdinę akciją „Knygų Kalėdos 2011“, kurios metu šalies žmonės raginami dovanoti labiausiai trūkstamų naujų knygų savo krašto bibliotekoms.

Kviečiame Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenės narius prisidėti prie akcijos „Knygų Kalėdos 2011“ ir padovanoti mokyklos bibliotekai naujų knygų. Dalyvauti akcijoje paprasta. Tereikia išsirinkti Knygų Kalėdų ženklu pažymėtą knygą „Pegaso“, „Vagos“ ir „Knygų namų“ knygynuose (jas galima įsigyti su 20 procentų nuolaida ir padovanoti mokyklos bibliotekai) arba atnešti iš namų Jūsų pačių jau perskaitytas knygas.

Pagrindinė sąlyga – dovanojamos knygos turi būti išleistos ne anksčiau kaip prieš 3 metus. Akcija vyksta iki š.m. gruodžio 23 d.
Knyga – įkvėpimas, žinių šaltinis, galimybė tobulėti visą gyvenimą, todėl pradžiuginkime naujomis knygomis vieni kitus.

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis