• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konferencija „Sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžių ugdymas mokyklose. Projektas „SVEIKATIADA“

2011 m. lapkričio 29 d. mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Sveikatiada“ organizatorių inicijuojama konferencija „Sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžių ugdymas mokyklose“, subūrusi mokytojus bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistus iš daugelio Telšių apskrities bendrojo lavinimo mokyklų.

Šios konferencijos tikslas buvo aptarti aktualias mitybos bei fizinio aktyvumo problemas, pedagogų, susijusių su sveikos gyvensenos propagavimu, laukiančius iššūkius, pasidalinti konkrečiomis veiklos gairėmis, kaip formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kūltūrą mokyklose, bei paskatinti mokyklų bendruomenes įsitraukti į projekto „Sveikatiada" planuojamas veiklas.

Projekto „Sveikatiada" idėjas, jo vystymąsi ir ateities perspektyvas pristatė šio projekto koordinatorė Asta Bajarūnaitė. Konferencijos metu savo patirtimi dalijosi bei pranešimus apie tinkamos mitybos, fizinio aktyvumo svarbą sveikatai skaitė Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro specialistai: dr. Roma Bartkevičiūtė, Ilona Zabelienė bei Vitalijus Gurskas. Kaip vyksta šio projekto inicijuojamos veiklos mokyklose pristatė projekto „Sveikatiada“ ambasadoriai iš Telšių bei Mažeikių raj. mokyklų.

Taigi, konferencijos dalyviai galėjo ne tik pasisemti naujų žinių, bet ir idėjų, kaip efektyviau būtų galima stiprinti sveikatą savo mokyklų bendruomenėse.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis