• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

eTwinning projektas „Tarpkultūrinis bendradarbiavimas per pasakas, dramą ir meną“

„Lapkričio 29d. Švietimo mainų paramos fondo ir Švietimo informacinių technologijų centro organizuotame renginyje Kokybės apdovanojimai 2011 buvo apdovanoti kokybiškiausi Mokymosi visą gyvenimą, Nordplus, individualaus mobilumo veiklų dalyviai bei kasmetinio eTwinning programos konkurso „Geriausia eTwinning mokykla 2011“ nugalėtojai. Laimėtojams buvo įteikti „kelialapiai“ į Berlyną – atstovauti Lietuvą 2012 metais vyksiančioje eTwinning baigiamojoje konferencijoje, kompiuteriai Samsung NP-N145-JP02 bei įvairiausi eTwinning gaminiai projekte dalyvaujantiems mokiniams”.

Mūsų mokyklos projekto koordinatorė Danutė Raudienė ir pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė Irena Bugelienė dalyvavo šiame renginyje Vilniuje. Projektas ,,Tarpkultūrinis bendradarbiavimas per pasakas, dramą ir meną“ buvo pripažintas vienas iš geriausių, įteikti apdovanojimai. Tai nudžiugino mūsų mokyklos bendruomenę, o ypač projekto dalyvius 1-4 klasių mokinius, kurie gavo dovanėles. Pastebėjimas ir įvertinimas nuteikia naujoms veikloms.

Šiais mokslo metais dalyvaujame eTwinning projekte „Tautiniai papročiai, dainos, šokiai“.

Projekto koordinatorė Danutė Raudienė, pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė

 

Lankytojų skaitiklis