• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Metų knygos rinkimai

Mūsų mokykla dalyvavo projekte ,,Metų knygos rinkimai“, kurio tikslas yra skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikinė  lietuvių literatūra. Mūsų mokyklai Ūkio bankas padovanojo šias knygas: K. Kasparavičius „Mažoji žiema“, V. V. Landsbergio „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“, V. Palčinskaitės „Muzika Troliui“, G. Adomaitytė „Paklydusi pasaka“, A. Cicėnaitė „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“, G. Morkūnas „Iš nuomšiko gyvenimo“. Mokyklos bibliotekoje surengta paroda.

Trečių bei ketvirtų klasių mokiniams knygos buvo pristatomos netradicinėje pamokoje.  Jos metu skaitėme  ištraukas iš Metų knygos rinkimų akcijoje, dalyvaujančių vaikams skirtų knygų. Diskutavome apie knygų veikėjus, knygų apipavidalinimą ir jų turinį. Mokiniai susidomėję klausėsi E. Grygo „Elfų šokis“, skirto fortepijono. Šio kūrinio natas užmiršo herojė iš V. Palčinskaitės knygos „Muzika Troliui“.
Mokiniai pakviesti aktyviai dalyvauti akcijoje ir išsirinkti labiausiai patikusią knygą.  Balsuoti galima elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Maloniai kviečiame visus prisijungti prie šios akcijos ir balsuoti už  Jums labiausiai patikusią knygą.

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis