• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
 

Profesinis informavimas mokykloje. Laikraščio „Žvilgsnis į ateitį“ gimtadienis.

Mokyklos skaitykloje dešimtokai susipažino su nauju laikraščiu apie profesinį informavimą „Žvilgsnis į ateitį“.

Pirmajame numeryje, kuris buvo platinamas prieš Naujus Metus, mokiniai pakartojo profesinio pasirinkimo etapus: savęs pažinimą, profesijos pasirinkimą, mokymosi kelio pasirinkimą ir norimo darbo radimą. Susipažino su tinkamiausia profesija pagal Zodiako ženklus ir naudingomis nuorodomis profesinio informavimo klausimais.

Vasario mėnesį pasirodė antrasis „Žvilgsnio į ateitį“ numeris, kuriame pristatomos nuorodos ateities keliui pasirinkti, profesinių mokyklų internetiniai adresai ir seminaro „Kaip planuoti karjerą“, vykusio parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera. 2012“, santrauka. Aprašyta, kuo pasidomėti prieš priimant sprendimą profesinio informavimo klausimais, ko paklausti per atvirų durų dienas? Jeigu domiesi studijomis užsienyje, paskaityk laikraštį ir neužkibk ant lengvų pažadų kabliuko!

Pirmą kartą pateiktos naudingos nuorodos, besidomintiems savanoryste.

Tikimės, kad mokyklos bendruomenė susidomės nauju laikraščiu ir mokinių Monikos Valančiūtės 7a, Aurelijos Laurinavičiūtės 7a, Akvilės Jasaitės 8b, Julijos Pronckutės 8b, Aušros Toliušytės 8b, Deimantės Jonauskaitės 8b, Andriaus Koniukovo 9b, Manto Dagio 9b surinkta informacija bus naudinga ir reikalinga.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis