• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Šv. Valentino diena – įsimylėjėlių metas
Šv. Valentino diena – įsimylėjėlių šventė. Tai yra šventė, kai Amūras negaili savo meilės strėlių ir šaudo jas į įsimylėjėlius, taip iš naujo uždegdamas jų širdis meilei. Visuotinai priimtą šventę mini visi. Ne išimtis ir Telšių Atžalyno pagrindinė mokykla, kuriai Šv. Valentino dienos paminėjimas jau yra tapęs tradicija. Tokie „papročiai“ kaip mokyklos puošimas meilės atributais, Šv. Valentino paštas, po mokyklą vaikštantys meilės dievai ir deivės, skleidžiantys jausmingus kerus, dainuojamos dainos ir kt. yra svarbi įsimylėjėlių dienos dalis mokykloje.

Šiais metais Šv. Valentinas pasižymėjo renginių gausa. Buvo renkama „raudoniausia“ klasė, kuria šiemet tapo 5 c. Klasės durų puošyba leido mokiniams ir mokytojams pasitelkti visą savo išmonę ir fantaziją puošiant jas. Dienos kulminacija 12 val. tapo renginys aktų salėje, kurioje vyko tikras Valentines fashion show – su „Valentino“ šukuosenomis, įsimylėjėlių makiažu bei meilės šokiais.

Reikia nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti 8 klasių mokiniams ir jų vadovams, kurie šiemet buvo šios gražios ir „raudonos“ šventės organizatoriai. Oro bučkis Jiems:*

Pradinių klasių mokytoja S. Norkuvienė

 

Lankytojų skaitiklis