• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Vasario 16-oji – tautos šventė

Vasario 16-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tai yra visų mūsų diena, kurios negalime užmiršti ir privalome minėti, aukštai iškeldami Lietuvos vėliavą. Tai yra mūsų tautos pergalės ir gyvasties pradas.

Telšių Atžalyno pagrindinės mokyklos bendruomenė gali drąsiai save vadinti patriotinės minties skleidėjais. „Piliečių žadintuvo“ būrelio nariai, vadovaujami istorijos mokytojos V. Nekrašienės, lankė 5-10 klasių mokinius bei pasakojo jiems apie šios dienos istoriją ir svarbą. Taip pat visi kartu sugiedojo Lietuvos himną. Ta proga pradinių klasių mokiniai prisijungė prie šventės minėjimo ir surengė sveikatingumo fiestą, kurią skambiai būtų galima pavadinti „Už sveiką Lietuvą“. 
Pradinukai gamino Lietuvos atributiką, kuria vėliau pasipuošė geltonai žaliai raudonas „lietuvis“ senis besmegenis. Vyko rogučių tempimo, stūmimo, čiuožimo nuo kalno rungtynės. Štai taip, nuo šalčio raudoniu padabintais žandais, vaikai baigė savo sveikatingumo fiestą, kuri buvo skirta paminėti Vasario 16-ąją. Už sveiką Lietuvą!

Pradinių klasių mokytoja S. Norkuvienė

 

Lankytojų skaitiklis