• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Rajoninė technologijų olimpiada 

Kūryba yra nuolatinis ieškojimas ko nors geresnio ir gražesnio. Dėl to ji yra ir nuolatinė kančia – prometėjiška pastanga sau dievišką paveikslą ir pranašumą laimėti. Šiais žodžiais prasidėjo VI – oji Telšių rajono technologijų olimpiada „Mano kūrinys Lietuvos muziejui“, kuri vyko kovo 1 dieną Telšių Jaunimo mokykloje.

Šiai olimpiadai neliko abejingos ir mūsų mokyklos mokinės, kurios kruopščiai ir intensyviai ruošėsi. 7b klasės mokinė Renata Nevardauskaitė „nusikėlė“ į vaikystę ir sukūrė vaikystės kambarį, kurį pavadino „Vaikystės svajonė“. Jos „Vaikystės svajonė“ neliko nepastebėta olimpiados vertinimo komisijos narių ir Renatai atiteko antroji vieta (mok. J. Martinkienė).

7b klasės mokinė Vidmantė Cirtautaitė pristatė suknelę „Kitokia mada“ ir laimėjo trečia vietą (mok. J. Martinkienė).

Olimpiadoje dalyvavo 10a klasės mokinės Fausta Ronkytė ir Laura Kasmauskytė (mok. V.Gauronskienė). F. Ronkytė pristatė apyrakę (papuošalą) „Spygliuotė“, o L. Kasmauskytė demonstavo lango arba plytelių puošybos kompoziciją „Makaronų fantazija“.

Visiems dalyviams olimpiada paliko neišdildomą įspūdį, davė naujos patirties tolimesnėje kūryboje.

Technologijų mokytoja J. Martinkienė

 

Lankytojų skaitiklis