• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
 

Kovo 11-oji – mūsų nepriklausomybės diena

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės diena. Tai mūsų nepriklausomybės diena. Šalies istorijoje tai yra data, kuri žymi Lietuvos, kaip nepriklausomos valstybės, atgimimą. Nepaisant didelio politinio spaudimo, lietuviai pasiekė tai, apie ką, tikriausiai, kalbėjo daug metų. Todėl šiais metais šventėme jau 22-ąsias nepriklausomos Lietuvos metines, kurias tradiciškai pažymėjo ir Telšių pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Minėjimas prasidėjo koncertu, kuriame dainavo mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojų Gintaro Vaitkaičio ir Laimos Petrulaitienės. Taip pat pasirodė ir Dinaros Dacienės „Mados šokio“ būrelis. Koncertas, dedikuotas Lietuvos nepriklausomybės minėjimui, į aktų salę privertė sugūžėti 4-10 klasių mokinius ir mokytojus. Pasiklausyti moksleivių atliekamų dainų bei tarti sveikinimo žodžius, taip pat buvo atvykę ir svečiai – prelatas Juozas Šiurys ir švietimo skyriaus vyr. specialistė Alvita Nebeskienė. Tačiau tuo koncertas nesibaigė. Tai tebuvo tik viena jo dalis. Kita dalis vyko Telšių specialiojoje mokykloje, kurioje koncerto kolektyvai ir jų vadovai buvo šiltai sutikti ir apdovanoti gėlių žiedais.

Dėkojame koncerto dalyviams, kurie mums dovanojo renginį, kupiną geros nuotaikos, pagarbos jausmo bei tautiškumo dvasios. Ačiū.

Pradinių klasių mokytoja S. Norkuvienė

 

Lankytojų skaitiklis