• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Mąstyk apie rytojų”

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo projekte „Mąstyk apie rytojų“.

Projektą organizavo Šiaulių profesinio rengimo centro Elektronikos ir administravimo skyrius.

I etape buvo ruošiami darbai ir nuotraukos siunčiamos į Šiaulių profesinio rengimo centro Elektronikos ir administravimo skyrių.

Mūsų mokyklos mokiniai paruošė darbą „Ateik. Susipažink. Pasirink“. padedant mokytojai Jadvygai Martinkienei. Šis darbelis yra mokyklos skaitykloje. Darbe pristatomos specialybės, kurias galima įsigyti skyriuje.

II etape vyko susitikimai mokyklose.

Kovo 15 dieną mokyklos skaitykloje sulaukėme profesijos mokytojų Jurgos Džiautienės, Jūratės Tiškuvienės ir Teodoro Vaitkaus iš Šiaulių profesinio rengimo centro. Profesijos mokytojai pristatė Elektronikos ir administravimo skyriaus specialybes ir organizavo viktoriną. Aktyviai dalyvavę dešimtų klasių mokiniai džiaugėsi atvežtais prizais.

Skyriaus mokiniai metalo apdirbimo staklininkas Konstantinas Juška ir sekretorė Ieva Juozapaitytė

pasakojo ir rodė skaidres apie pasirinktas specialybes .

Mokyklos skaitykloje paliko lankstinukai, kalendoriai, kuriuose kviečiama mokytis Šiaulių Profesinio rengimo centro elektronikos ir administravimo skyriuje.

Esame pakviesti į šio projekto III etapo vykdymą.

2012-03-28-29 nuo 10.00 iki 16.00 val. vyks Profesijų mugė‘2012 Šiaulių profesinio rengimo centro aktų ir sporto salėse (Gardino g. 4, Šiauliai).

Jeigu neturėtume galimybių atvykti kovo 28-29 d., tuomet kviečiami 2012-04-19, 12.00 val. atvykti į baigiamąjį projekto „Mąstyk apie rytojų“ renginį Elektronikos ir administravimo skyriuje.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis