• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Piliečio žadintuvas“ mane „veža“

Labai myliu Lietuvos gamtą, mėgstu lietuvių autorių poeziją, tėvynė visada bus mieliausia mano širdžiai. Tačiau tarp savo bendraamžių pastebiu daug abejingumo. Galbūt dėl to daugiau nei 20 aktyviausių mūsų mokyklos mokinių susibūrė į „Piliečio žadintuvą“, kuriam vadovauja istorijos mokytoja Vytauta Nekrašienė.
Mūsų veikla gana plati. Viena iš veiklos sričių dalyvavimas „Pozityve“- bendraamžių švietime. Susibūrę gliaudome įvairiausias aktualias temas, žaidžiame žaidimus, bendraujame prie arbatos puodelio, pozityviai mąstome. Savo darbo rezultatą perkeliame į „Forumo teatrą“, kuriame vaidindami sprendžiame mokykloje iškylančias problemas, kaip pavyzdžiui, patyčios, muštynės, rūkymas, narkomanija. Labiausiai patinka veikti: vaidinti, žaisti, skirti užduotis žemesniųjų klasių mokiniams. Dažnai mokytojų ir mokinių dėmesį patraukia įvairiomis progomis leidžiami stendai. Tai labai daug laiko ir pastangų reikalaujantis, bet įdomus darbas. Niekada nebūčiau patikėjusi, kad mokydama kitus pirmiausia mokausi pati. Smagu dirbti su jaunesniais už save, plečiu akiratį skaitydama knygas, ieškodama informacijos internete. Labai naudingos koncultacijos su mokyklos socialinėmis darbuotojomis, sveikatos priežiūros specialiste bei mokytojais. Labai Jiems dėkoju.
Labai džiaugiuosi atradusi naujų draugų, pakeitusi požiūrį į daugelį dalykų. Manau, kad ateityje ši patirtistikrai pravers. Jeigu norite, kad „Piliečio žadintuvas“ „vežtų“ ir jus, kviečiu pasibelsti į istorijos kabineto duris trečiadieniais septintą pamoką arba kreiptis į istorijos mokytoją V. Nekrašienę.

Saulė Lukošiutė, 10b klasė

 

Lankytojų skaitiklis