• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Vaikų knygos diena

Rytą 8a klasės mokiniai visus sveikino su Tarptautinė vaikų knygos diena.

Šiai dienai pradinukai ruošėsi dvi savaites. Pirmiausia pradinių klasių seniūnai, susirinkę bibliotekoje, burtų keliu išsiaiškino pasaką, kurią turės pristatyti renginyje, skirtame vaikų knygos dienai. Kiekviena klasė susipažino su pasakos autoriumi ir jos turiniu. Analizavo pasakos veikėjus ir ruošėsi sudėtingai užduočiai.

Penktadienį (kovo 23d.) visus pasakų herojus aplankė kvieslys su palyda, kuris įteikė kvietimus į „Snieguolės ir princo“ puotą.

Kovo 30d. mūsų mokyklos pradinukų korpusas ,,tapo“ pasakų šalimi. „Pasakų šalį“ saugojo sargybiniai.

Mokyklos biblioteka atvėrė duris į Pasakų knygą, kurioje tilpo daug nuostabių pasakų. Pradinukai skubėjo susipažinti su pasakų šalies herojais, kurie „apsigyveno“ kiekvienoje klasėje.

Visi pasakų herojai skubėjo į „Snieguolės ir princo“ puotą, kuri vyko „Pasakų šalies“ rūmuose. Juos pasitiko nykštukai ir aidint būgno garsams, palydėjo prie jiems skirto staliuko. Į šią puotą atvyko ir garbioji komisija. Puotai prasidėjus, pasveikinti atskubėjo ir „Snieguolės draugės“ (vad. J. Martinkienė), kurios nustebino savo pasirodymu bei žavia kolekcija. Savo sumanumu ir fantazija stebino visi pasakų herojai: jie vaidino, šoko, sekė pasaką, deklamavo, dainavo. 4b klasei, pristatant pasaką „Bremeno muzikantai“ padėjo muzikos mokytoja L. Petrulaitienė.

Puotai artėjant į pabaigą, direktoriaus pavaduotoja V. Savickienė nuoširdžiai padėkojo visiems padėjusiems „nusikelti“ į nuostabų pasakų pasaulį.

Įteikti padėkos raštai „Už meilę knygai“, daugiausiai skaitantiems vaikams: 1a klasės mokinei Deimantei Miniotaitei, 1b klasės mokinei Irminai Jarašiūnaitei, 1c klasės mokinei Mildai Birbalaitei, 2a klasės mokinei Kamilei Veserytei, 2b klasės mokinei Evai Liasauskytei, 3a klasės mokinei Agotai Beresnevičiūtei, 3b klasės mokinei Ugnei Markevičiūtei, 3b klasės mokinei Emilijai Mackevičiūtei, 4b klasės mokiniui Pauliui Mikuckiui. Padėkos raštas už aktyvių grožinės literatūros skaitymą įteiktas 4a klasės mokiniams. Neliko nepastebėti klasių prisistatymai, jie buvo įvertinti komisijos padėkos raštais.

Atsisveikindami renginio vedėjai palinkėjo niekada nepamiršti pasakų!

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis