• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Projektas „Verslumo ugdymo kūrimas ir diegimas Lietuvos mokyklose”

Š.m. kovo 28 d. Socialinių mokslų kolegijos Telšių miesto filiale vyko seminaras „Asmeninių investicijų logika. Kur negalioja matematika“, kuriame dalyvavo Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos atstovai.

Pirmoje sesijoje „Nuo „Pinigėnų“ iki finansinio savarankiškumo“ susipažinome su Lietuvos bankų patirtimi, įgyvendinant socialinės atsakomybės projektus. Pranešėja Gerimanta Stankutė, Danske banko Socialinės veiklos, edukacinių projektų ir klientų aptarnavimo kokybės vadovė pristatė naują žaidimą vaikams, išmokysiantį juos elgtis su pinigais.

Daugybė www.pinigėnai.lt svetainės žaidimų ir užduočių 5 – 9 metų amžiaus vaikams paaiškina, iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti.

Antroje sesijoje vyko susipažinimas su pamokos „Pažink banką“ užduotimis.

Julita Varanauskienė, SEB banko Šeimos finansų ekspertė pasakojo apie asmeninių investicijų valdymo logiką. Tai vyko trečioje sesijoje.

Odeta Bložienė, „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė ketvirtoje ir penktoje sesijose pristatė asmeninių finansų pagrindus: biudžetą, finansinius prioritetus ir tikslus. Šia tema daug informacijos galima rasti internetiniais adresais: www.swedbank.lt/manofinansai ir www.facebook.com/manofinansai , www.zoom.lt

Mokyklos skaitykloje galima susipažinti su skaidrėmis iš šio seminaro ir pavartyti naują knygutę apie žaidimą „Pinigėnai“.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis