• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokinių verslumo ugdymas

Verslumo ugdymas – vienas iš švietimo politikos uždavinių. Visas asmenybės verslumo ugdymas turi būti nukreiptas į galutinį rezultatą – išugdyti asmenybę, gebančią savarankiškai ir atsakingai veikti. Tuo tikslu nuo šių mokslo metų mūsų mokykloje vykdomas ES finansuojamas projektas „TOC FOR EDUCATION“ metodikos taikymas bendrojo lavinimo mokyklos bendruomenėms per netradicines ugdymo formas“. Šio projekto viena iš sudedamųjų dalių yra verslo integravimas į pamokas. 

Balandžio 18 dieną 7c klasėje (klasės vadovas V. Jurkus) vyko netradicinė klasės valandėlė, kurioje dalyvavo Telšių bendruomenės verslo atstovai V. Zykas ir J. G. Kazlauskai. Svečiai pasakojo mokiniams apie mokymosi visą gyvenimą svarbą, profesijų specifiškumą, verslumą ir pan. Mokiniai turėjo galimybę bendrauti, klausti bei diskutuoti.

Iki šių mokslo metų pabaigos yra suplanuoti dar keturi tokio pobūdžio susitikimai. Tikimės, kad Telšių bendruomenės verslo atstovai noriai ir aktyviai įsitrauks į projekto veiką.

Projekto koordinatorė Vaiva Dacienė

 

Lankytojų skaitiklis