• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Nacionalinis moksleivių verslumo konkursas – „Verslo genijus”

Verslumas – tai sparnai, kurie leidžia skristi. Kuo efektyviau panaudosi šiuos sparnus, tuo aukščiau pakilsi.

Rimvydas Jasinavičius

 Būrelio „Žvilgsnis į ateitį“ nariams buvo pristatytas konkursas ir jo sąlygos. Kamilė Mileikytė, 9b klasės mokinė pasirodė veržli, nebijanti iššūkių, tad sutiko dalyvauti šiame konkurse. Jai talkino Dalia Krauzaitė iš „Džiugo“ gimnazijos. Mergaitės susibūrė į komandą, kurią pavadino „Drąsuoliai“. Jos atsakė į atrankinio turo klausimus. Atsakymai buvo teisingi ir „Drąsuoliai“ pateko į pusfinalį, kuris vyko 2012m. balandžio 13 d. Telšiuose, Socialinių mokslų kolegijos filiale.

Konkurso pusfinalyje dalyvavo Telšių Žemaitės gimnazijos dvi komandos, Nevarėnų vidurinės mokyklos komanda ir „Germanto“ pagrindinės mokyklos komanda.

Dalyviai prisistatė, atsakinėjo į klausimus ir kūrė pasakojimą ar reklamą apie DNB banką pagal raktinius žodžius.

Telšių Žemaitės gimnazijos komanda „Trys Ruloniukai“, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda "Drąsuoliai", Telšių Žemaitės gimnazijos komanda „Sausainiai“ pajuto verslumo dvasią ir iškovojo kelialapius į finalą, kuris vyks gegužės mėn. Klaipėdoje

Informaciją apie konkursą galima rasti Facebook'e - SMK Verslo Genijus.
Linkime sėkmės !

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis