• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mūsų mokykloje vykdomų projektų pristatymas

Balandžio 23 d. mokytojai rinkosi į 125 kabinetą, kur buvo pristatomi projektai, kuriuose dalyvauja mūsų mokyklos bendruomenė.

Pirmieji projektą „Piliečio žadintuvas“ mokiniai, vadovaujami mokytojos V. Nekrašienės, nuotaikingai pristatė savo veiklą, vykdoma pagal šį projektą. Suvaidino realią situaciją iš mokyklos gyvenimo.

Telšių švietimo centro metodininkė V. Gudauskienė supažindino su „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje, plėtojant socialinę partnerystę“ projektu bei jo partneriais.

Mūsų mokyklos mokytojos V. Gauronskienė ir R. Aleksandravičienė pasidalino seminaro - išvykos įspūdžiais, pagal vykdomą projektą „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje, plėtojant socialinę partnerystę“

Į šį seminarą- išvyką vyko ne tik mokytojos, bet ir 8-10 klasių mokiniai .

Ekonomikos mokytoja D. Krauzienė pristatė projektą „Mokinkime ir mokinkimės kitaip“. Papasakojo apie seminarą - išvyką į Karklę. Į šį seminarą - išvyką vyko net 16 mūsų mokyklos mokytojų. Mokytojai grįžo su pakilia nuotaika, dalinosi gerais įspūdžiais ir įgytas žinias pritaikys savo darbe.
 

Lankytojų skaitiklis