• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2012 m. bandžio 23 - 29 dienomis skelbia 12 - ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Biblioteka: spausk Patinka!“. 2012-ieji paskelbti Maironio metais.

Mūsų mokyklos bendruomenė mielai dalyvavo šios savaitės renginiuose.
Balandžio 23 d. mūsų mokiniai dalyvavo literatūrinėje – muzikinėje kompozicijoje „Ilgesio dainos“, kuri buvo skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Ši popietė vyko K. Praniauskaitės gimtinėje. Balandžio 24 d. 10b klasės mokiniai, lydimi auklėtojos A. Petkuvienės, ėjo į jaunimo mėgėjų spektaklį „Sirenos daina“, kuris vyko Žemaitės dramos teatre.

Mūsų mažieji knygų skaitytojai balandžio 25d. rinkosi fojė prie aktų salės ir piešė savo „Svajonių biblioteką“. Susirinko gausus būrys pradinukų. Pasiskirstę plotą ant ištiesto lapo, jie pradėjo darbą. Vaikų kūrybai nebuvo ribų. Vieni vaizdavo, kaip knygos krenta iš dangaus, kiti bibliotekos lentynas pilnas knygų. Taip pat mokiniai piešė biblioteką su naujomis technologijomis. Piešiniais jie papuošė pradinukų korpusą. Piešdami savo „Svajonių biblioteką“ visi pasidalinome idėjomis su bendraminčiais bei kūrybiškai pramogavome.

Bibliotekoje surengta Maironio kūrybos paroda.

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė
 

Lankytojų skaitiklis